In memoriam Frenk de Winkel

In memoriam FrenkDe oud-voorzitter van de Winkeliersvereniging Buytenwegh, Frenk de Winkel, is op 24 juni overleden. Het bestuur van de Winkeliersvereniging heeft geschokt gereageerd op zijn overlijden en laat weten dankbaar te zijn voor zijn inzet als winkelier en voorzitter van de winkeliersvereniging.

Hans Zonneveld, secretaris Winkeliersvereniging Buytenwegh:
“Zoals jullie weten zijn hij en zijn vrouw, Trudy, bijna veertig jaar de winkeliers van de Readshop geweest. Daarmee een bepalend beeld van ons winkelcentrum Buytenwegh. Door veel mensen gewaardeerd. Er was veel tijd en aandacht voor de klanten en collega winkeliers.


Als bestuur zijn wij verrast door zijn overlijden en hebben warme herinneringen aan onze tijd als gezamenlijke ondernemers en leden van het bestuur van de winkeliersvereniging Buytenwegh.
Frenk was een nuchtere, maar betrokken voorzitter van ons bestuur.
We zijn hem dankbaar voor zijn inzet als winkelier en voorzitter van de winkeliersvereniging
Ons bestuur wenst Trudy en de familie veel sterkte met het verwerken van hun verlies.”

ZA_logo_2018_klein.jpgbigbazar.pngbkj_bloemist.jpgbuytenwegh-apotheek.pngdjawa.pnghongyun.pngjongerius.pngjumbo.pngkruidvat.pnglidl.pngmettza_-_klein.pngmitraklein2.jpgmtc.pngpolat.pngreakt.jpgterredeshommes.pngxbaran-market.pngzeeman.png